image06 image07 image04 image03 image02

Rehabilitacja i masaż

Skuteczna rehabilitacja jest gwarancją powrotu do zdrowia. Gabinet rehabilitacji
i masażu w Lubartowie.

Kilka słów o nas

Rehabilitacja czyni cuda. Jesteśmy po to by pomagać innym.

Gabinet masażu istnieje nieprzerwalnie od 1995 roku. Ostatnie 10 lat jesteśmy obecni w Lubartowie. W tym czasie udało się pomóc wielu osobom przez co wyrobiliśmy sobie doskonałą opinię wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Pacjenci najczęściej zgłaszają się do nas z bólem kręgosłupa, po udarze, wylewie a także mali pacjenci z wadą postawy i skrzywieniem kręgosłupa. Nasza praca została doceniona przez wielu ekspertów. Wśród nagród i wyróżnień możemy pochwalić się brązowym medalem od Prezydenta Miasta Lublina (2014 r.).

Specjaliści

 

     

Zofia

Jowita

Marek

Masażysta – fizjoterapeuta z ponad 30 letnim stażem. Przez wiele lat gromadziła doświadczenie w placówkach takich jak:
Szpital PSK 4 im. Jaczewskiego w Lublinie,
Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Konstancin-Jeziorna.
Przez 30 lat praktyki zawodowej ciągle podnosiła swoje kwalifikacje poprzez specjalistyczne kursy dające możliwość spełniania swojej pasji. Obecenie stosuje również igłoterapię suchą.

 

 

Magister rehabilitacji ruchowej, piętnaście lat pracy w zawodzie, specjalizuje się w masażu i rehabilitacji. Stosuje zabiegi borowinowe, plastry borowinowe oraz Kinesiology Tape, igło terapia sucha cienko i grubo igłowa. Na codzień pracuje w Ośodku Rehabilitacji Dziennej w Lubartowie.

Certyfikowany masażysta specjalizujący się w masażu gorącymi kamieniami, masażu limfatycznym, masażu klasycznym oraz masażu bańką chińską, terapia manualna, Kinesiology Tape, igło terapia sucha cienko i grubo igłowa, masaż Shantala i masaż sensoryczny.